Komplety do chrztu

Komplet do chrztu dla dziewczynki to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą aby ich dziecko w dniu Chrztu wyglądało idealnie. Nie trzeba samodzielne komponować ubranka, dopasowywać go do siebie.

Wystarczy skorzystać z Naszych propozycji.

W ofercie Naszego sklepu można wybrać zestaw, który zawiera sukienkę, okrycie wierzchnie oraz nakrycie główki. Każdy komplet do chrztu dla dziewczynki, które Państwu proponujemy wykonany są z jasnych i delikatnych tkanin. Większość ubranek do chrztu można wybrać w kolorze bieli lub w wersji z różowymi dodatkami.

Ubranka do chrztu dla chłopca

 

Ubranko do chrztu dla chłopca coraz częściej wybieranie jest z naturalnych tkanin. Zarówno koszula dla chłopca do chrztu, jak i spodnie do chrztu dla chłopca wykonane z lnu będą jednym z najlepszych rozwiązań dla chłopca. Len to naturalna tkanina dlatego komplet do chrztu dla chłopca zapewni Nam pełną wygodę oraz pełne bezpieczeństwo dla skóry Naszego dziecka. Koszula z lnu dla chłopca do chrztu to najmodniejszy wybór w tym sezonie. Koszula do chrztu dla chłopca została wykończona delikatnymi drewnianymi guzikami Komplet do chrztu dla chłopca to idealny wybór na gorące dni w sezonie letnim. Lniany komplet do chrztu dla chłopca można wybrać z długimi spodniami do chrztu dla chłopca lub krótkim spodniami do chrztu dla chłopca. Spodnie do chrztu dla chłopca zazwyczaj są wykończone gumką w pasie lub delikatnym guzikiem. Komplet do chrztu dla chłopca z lnu można wybrać w modnych kolorach typu khaki, safari, biel. Koszula z lnu dla chłopca idealnie nada się na różne rodzinne uroczystości.